Blog - co nowego?

today

Jak wybrać materac? Pokażemy Ci, jak dobrać najlepszy materac

Na początek warto zastanowić się nad tym, czego od konkretnego materaca się oczekuje.

today

Jaki materac dla dziecka? 5 rzeczy, o których musisz wiedzieć

Zdrowie fizyczne i psychiczne dzieci jest ściśle powiązane z jakością ich snu. Sprawdź jaki materac dla nich wybrać.

today

Materace lateksowe - wady i zalety

Zastanawiasz się nad zakupem materaca lateksowego? Zmagasz się z bezsennością lub bólem pleców? Dowiedz się, jak to, na czym śpisz, wpływa na komfort i zdrowie Twojego snu. Poznaj wady i zalety materaca lateksowego w naszym artykule. Przekonaj się, czym różni się lateks syntetyczny od naturalnego i który będzie dla Ciebie najlepszy.

today

Materac piankowy czy lateksowy? Jaki wybrać?

W łóżku spędzasz nawet ⅓ swojego życia. Z tego powodu warto zadbać o zdrowy i wygodny sen. Jaki rodzaj materaca - piankowy czy lateksowy - zapewni Ci najlepszy sen? Dowiedz się tego z naszego artykułu.

today

Jaki materac dla nastolatka?

Nastoletni wiek to czas intensywnego wzrostu i rozwoju, z którym związane są zwiększone potrzeby organizmu. Właściwy materac to nie tylko gwarancja komfortowego snu, ale także wsparcie dla kręgosłupa i gwarancja ergonomii. Jakie więc kryteria powinniśmy uwzględnić, wybierając materac dla nastolatka? Przygotowaliśmy dla Ciebie praktyczny poradnik.

today

Jak rozpoznać strony materaca?

Czy wiesz, na jakiej stronie materaca śpisz? Czy regularnie go obracasz lub przewracasz na drugą stronę? Chociaż nie jest to coś, o czym myślisz na co dzień, właściwe rozpoznanie i obracanie materaca może zmienić jakość Twojego snu i wpłynąć na zdrowie kręgosłupa. Sprawdź, jak to działa.

today

Materac memory - dlaczego warto go wybrać?

Znasz to uczucie po źle przespanej nocy? Nie możesz znaleźć odpowiedniej pozycji, przewracasz się z boku na bok, a Twoje plecy buntują się przeciwko niewygodnemu materacowi? Przekonaj się do pianki termoelastycznej. Poznaj zalety i właściwości materacy memory.

today

Za twardy materac - co zrobić?

Masz wrażenie, że budzisz się na desce zamiast na łóżku? Twoje ciało jest obolałe, a głowa ociężała? To znak, że możesz spać na za twardym materacu. Co zrobić? Dowiedz się, jak twardość materaca wpływa na Twoje zdrowie. W jaki sposób wybrać odpowiedni model? Poznaj nasze sposoby na zbyt twardy materac.

today

Twardość materaca - czy wiesz, jaka jest dla Ciebie odpowiednia?

Jeden materac nie pasuje do wszystkich. Każdy z nas ma odrębne potrzeby i preferencje podczas snu. Odkryj tajniki wyboru twardości materaca. Przekonaj się o tym, na co zwrócić uwagę przed zakupem. Spraw, aby każda noc była pełna regeneracji i głębokiego wypoczynku - bez bólu i dyskomfortu.

today

Jaki materac do spania na chory kręgosłup?

Ból kręgosłupa to powszechny problem, który dotyka coraz młodsze osoby. Czy wybór odpowiedniego materaca może pomóc złagodzić związane z tym dolegliwości, a do tego zapewnić lepszy komfort snu? W tym artykule odpowiemy na to pytanie. Przedstawimy również najważniejsze czynniki, jakimi warto się kierować, wybierając materac na chory kręgosłup.