PODUSZKA LATEKSOWA KLASYCZNA
PODUSZKA LATEKSOWA KLASYCZNA
PODUSZKA LATEKSOWA KLASYCZNA
PODUSZKA LATEKSOWA KLASYCZNA
PODUSZKA LATEKSOWA KLASYCZNA
PODUSZKA LATEKSOWA KLASYCZNA
PODUSZKA LATEKSOWA KLASYCZNA
PODUSZKA LATEKSOWA KLASYCZNA

PODUSZKA LATEKSOWA KLASYCZNA

122,00 zł
Brutto

Wysyłka w: 4 dni robocze

bezpieczny zakup materacy   Bezpieczeństwo

zapewniamy bezpieczne płatności PayU

bezpieczny zakup materacy   Sprawna dostawa

zamówienie dostarczymy kurierem

bezpieczny zakup materacy   Wygodny zwrot

14 dni na zwrot dla konsumentów

Poduszka lateksowa klasyczna ze względu na swoją elastyczność idealnie dopasowuje się do kształtu głowy i szyi bez względu w jakiej pozycji śpisz – na boku czy na wznak. Podczas zmiany pozycji w czasie snu poduszka dostosowuje się do nowego ułożenia ciała. Szybko wraca do pierwotnego kształtu po odciążeniu danego odcinka.

Zapewnia perfekcyjne i idealne podparcie głowy, odcinka szyjnego kręgosłupa oraz barków. Utrzymuje kręgosłup w linii prostej. Zapewnia odpowiednie ułożenie kręgów szyjnych podczas snu.

Dzięki swoim właściwościom likwiduje poranne bóle głowy, szyi i ramion. Przynosi ulgę zmęczonym i bolącym kręgom szyjnym. Likwiduje uczucie sztywności i ból karku.

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu głowy poduszka zapewni Ci prawdziwy relaks podczas snu. Pozwala kręgom szyjnym na odpoczynek. Daje uczucie odprężenia.

Nieprawidłowe ułożenie szyi podczas snu powoduje dodatkowe blokowanie swobodnego oddychania, co może być przyczyną chrapania. Poduszka lateksowa umożliwiając prawidłowe ułożenie szyi pomaga zapobiegać chrapaniu.

Poduszka posiada liczne pionowe kanały wentylacyjne ułatwiające  lepszą cyrkulację powietrza. Zapobiega nadmiernemu poceniu się.

Lateks jest sprężysty i elastyczny. Dzięki temu poduszka jest odporna na zużycie. Zachowuje odpowiedni kształt przez długi czas.

Poduszka wykonana jest z bezpiecznych i certyfikowanych materiałów nie powodujących żadnych alergii ani uczuleń. Zapobiega powstawaniu pleśni, grzybów i roztoczy.

Budowa: Poduszka ortopedyczna z licznymi pionowymi kanałami wentylacyjnymi. W pełni dostosowuje się do pozycji ciała. Zapewnia wsparcie głowy, szyi i ramion przez co zapobiega skurczom mięśni.   Skład: 20% lateks naturalny, 80% lateks syntetyczny. Poduszka posiada dwa pokrowce: wewnętrzny z tkaniny bawełniano-poliestrowej oraz zewnętrzny wykonany z dzianiny jersey 100% PES, z możliwością prania w temp. do 60oC. Pokrowiec zewnętrzny posiada wszyty suwak.

Wymiar: 70 x 40 x 14 cm

Twardość: H2 - średniotwarda

Gwarancja: 5 lat

B797-3246D
58 Przedmioty

Opis

Wysyłka w
4 dni robocze
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.