Materac sprężynowy czy materac bonelowy?

Materace sprężynowe z pewnością można zakwalifikować do jednych z najbardziej klasycznych rodzajów materacy oferowanych w sklepach. Wiele osób docenia ich elastyczność, dopasowywanie się do ciała oraz trwałość. Dzięki wysokiej jakości drutu, z którego wykonane są sprężyny, materace tego typu towarzyszą nam niezwykle długo, zapewniając wysoki komfort wypoczynku.

Materace bonelowe, jako odmiana sprężynowych

Najpowszechniej stosowany materac sprężynowy to tak zwany materac bonelowy. Wyróżnia się tym, że podczas nacisku odkształca się powierzchniowo. Ze względu na połączenie ze sobą sprężyn, które przybierają kształt klepsydry, materac sprężynowy jest niezwykle elastyczny i sprężysty. Tego typu produkty posiadają jednolitą twardość, dlatego świetnie sprawdzą się w przypadku łóżek dziecięcych lub młodzieżowych. Materace bonelowe zostają jednak zastąpione znacznie bardziej innowacyjnymi rozwiązaniami. Materac kieszeniowy jest rozwiązaniem, w którym każda sprężyna opakowana jest oddzielnie. Dzięki temu tego typu materac sprężynowy wyróżnia się występowaniem stref twardości, jeszcze lepiej podpierając nasze ciało. Rozwiązanie to świetnie sprawdzi się w przypadku dorosłych, ponieważ zapewnia doskonałe podparcie dla kręgosłupa.

Sprawdzone materace sprężynowe

Z całą pewnością, materace sprężynowe należą do grupy bardzo często wybieranych rozwiązań. Klienci doceniają ich różnorodność, a my jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa znajdzie w naszym sklepie optymalne dla siebie rozwiązanie. Koniecznie sprawdźcie nasze materace bonelowe i przekonajcie się, jak wygodny może być odpoczynek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl