MATERAC KIESZENIOWY LATEKS 4 cm

MATERAC KIESZENIOWY LATEKS 4 cm

579,00 zł
Brutto

Wysyłka w: 7 dni roboczych

bezpieczny zakup materacy   Bezpieczeństwo

zapewniamy bezpieczne płatności PayU

bezpieczny zakup materacy   Sprawna dostawa

zamówienie dostarczymy kurierem

bezpieczny zakup materacy   Wygodny zwrot

14 dni na zwrot dla konsumentów

Materace kieszeniowe typu pocket charakteryzują się indywidualnym uginaniem sprężyn, ponieważ każda pakowana jest osobno, dzięki czemu pracuje niezależnie

W formatce pocket każda sprężyna ma kształt walca i została zapakowana w oddzielny woreczek dzięki czemu materac ugina się tylko tam gdzie jest wywierany nacisk, czyli posiada tzw. elastyczność punktową. Takie rozwiązanie powoduje, że materac tego typu przypadnie do gustu każdemu. Indywidualna praca sprężyn ma swoje przełożenie na komfort naszego snu. Materace kieszeniowe dopasowują się do ciała i podpierają kręgosłup. Elastyczność punktowa sprawia, że na takim modelu nie czuć, gdy osoba śpiąca obok cały czas się kręci. 

Sprężyny kieszeniowe uginają się wyłącznie w miejscach nacisku, co zapewnia dużo lepsze podparcie całego ciała. Wybierając taki rodzaj materaca możemy być pewni, że wyśpi się na nim zarówno jedna osoba, jak i para.

Materac posiada 9 stref twardości – zwiększona ilość stref twardości pozwala na lepsze ułożenie ciała. Strefy dostosowane są do anatomicznej budowy ludzkiego ciała, aby zapewnić optymalne podparcie.

 

 

Dodanie lateksu powoduje zwiększenie sprężystości materaca i lepsze dopasowanie do anatomicznej budowy ciała. Jeszcze lepiej dopasuje się do kształtu ciała równomiernie je podpierając. Powierzchnia staje się bardziej sprężysta i sam materac zyskuje dużo lepsze właściwości ortopedyczne. Lateks wykazuje się niezwykła trwałością i odpornością na odkształcenia.

Mata lateksowa znacznie poprawia komfort wypoczynku.

Materace sprężynowe polecane są również osobom ze schorzeniami kręgosłupa. Dzięki swoim właściwościom z powodzeniem są stosowane w profilaktyce ortopedycznej, a jego dobroczynne działanie znacząco poprawia komfort snu. 9 stref twardości powoduje lepsze ułożenie ciała. Prawidłowo podpierając kręgosłup daje poczucie odprężenia.

 

 

Budowa:  Wkład ze sprężyn umieszczonych w osobnych kieszonkach z tkaniny. Całość wkładu obudowana dookoła pianką. Dodatkowo dla zwiększenia elastyczności dodano warstwę maty lateksowej o wysokości 4 cm. Wkład sprężynowy dla zwiększenia trwałości materaca oddzielony jest warstwą filcu tapicerskiego  - wysokość wkładu 12 cm. 9-stref twardości. 256 sprężyn/m2. Możliwość wyboru pokrowca. Pokrowce pikowane z możliwością zdejmowania do prania w temp. do 40oC. Suwak rozdzielczy z 4-ch stron (dookoła pokrowca).

UWAGA! Odległość między listewkami w stelażu powinna mieć nie więcej niż 6 cm. Zapobiegnie to zapadaniu się materaca i jego odkształceniu. Zbyt rzadkie odstępy mogą doprowadzić do deformacji materaca. 

Twardość: H2 - średniotwardy (dla osób o masie ciała do 90 kg)

Grubość: 21 cm

Gwarancja: 2 lata

Pokrowce: o właściwościach dostępnych pokrowców można przeczytać: POKROWCE

FA2D-9198E_20190311133140
1000 Przedmioty

Opis

Wysyłka w
7 dni roboczych
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.