MATERAC KIESZENIOWY HR + VISCO 160 x 190 x 22

MATERAC KIESZENIOWY HR + VISCO 160 x 190 x 22

800,00 zł
Brutto

Wysyłka w: 7 dni roboczych

bezpieczny zakup materacy   Bezpieczeństwo

zapewniamy bezpieczne płatności PayU

bezpieczny zakup materacy   Sprawna dostawa

zamówienie dostarczymy kurierem

bezpieczny zakup materacy   Wygodny zwrot

14 dni na zwrot dla konsumentów

Istotą konstrukcji materaca kieszeniowego jest punktowa, a nie powierzchniowa reakcja na nacisk. Sprężyny te nie są ze sobą połączone. Każda ma kształt walca i znajduje się w osobnym materiałowym woreczku. Czyli pod wpływem nacisku ugina się tylko ta, na którą kładziony jest nacisk. Sprężyny sąsiednie nie będą się uginać, w związku z czym pozostała powierzchnia materaca jest prosta. Konstrukcja nie przenosi drgań i dwie osoby mogą spać spokojnie, nawet pomimo ciągłego wiercenia się.

Sprężyny kieszeniowe uginają się wyłącznie w miejscach nacisku, co zapewnia dużo lepsze podparcie całego ciała. Wybierając taki rodzaj materaca możemy być pewni, że wyśpi się na nim zarówno jedna osoba, jak i para.

Materac posiada 9 stref twardości – zwiększona ilość stref twardości pozwala na lepsze ułożenie ciała. Strefy dostosowane są do anatomicznej budowy ludzkiego ciała, aby zapewnić optymalne podparcie.

 

 

 

Ogromną role odgrywają dodatkowe warstwy, które decydują o twardości naszego materaca

Miękka pianka termoelastyczna VISCO idealnie dopasowuje się do ciała dając bardzo przyjemne wrażenie otulania i delikatnego modelowania do sylwetki.

Pianka termoelastyczna jest wrażliwa na wydzielane przez ciało ciepło, dzięki czemu przybiera kształt osoby śpiącej i uwalnia kluczowe miejsca od nadmiernego ucisku. Pianka VISCO sprawia, że osoba użytkująca materac, nie odczuwa potrzeby obracania się, gdyż wszystkie mięśnie ma odpowiednio rozluźnione, a kręgosłup układa się w naturalnej pozycji. 

 

Dodatkowa wartswa pianki wysokoelastycznej (HR), która charakteryzuje się większą elastycznością, znacznie podnosi komfort materaca oraz wpływa na wydłużenie jego żywotności. Materac odzyskuje swój pierwotny kształt dwa razy szybciej niż materac z pianki standardowej. Wyróżnia się trwałością i szczególną odpornością na odkształcenia.

Materace sprężynowe polecane są również osobom ze schorzeniami kręgosłupa. Dzięki swoim właściwościom z powodzeniem są stosowane w profilaktyce ortopedycznej, a jego dobroczynne działanie znacząco poprawia komfort snu. 9 stref twardości powoduje lepsze ułożenie ciała. Prawidłowo podpierając kręgosłup daje poczucie odprężenia.

Budowa:  Wkład ze sprężyn umieszczonych w osobnych kieszonkach z tkaniny. Całość wkładu obudowana dookoła pianką. Dodatkowo dla zwiększenia elastyczności dodano warstwę pianki termoelastycznej o wysokości 4 cm. Wkład sprężynowy dla zwiększenia trwałości materaca oddzielony jest warstwą filcu tapicerskiego. 256 sprężyn/m2. Możliwość wyboru pokrowca. Pokrowce pikowane z możliwością zdejmowania do prania w temp. do 40oC. Suwak rozdzielczy z 4-ch stron (dookoła pokrowca).

UWAGA! Odległość między listewkami w stelażu powinna mieć nie więcej niż 6 cm. Zapobiegnie to zapadaniu się materaca i jego odkształceniu. Zbyt rzadkie odstępy mogą doprowadzić do deformacji materaca. 

Twardość: H2 - średniotwardy (dla osób o masie ciała do 90 kg)

Grubość: 22 cm

Gwarancja: 2 lata

Pokrowce: o właściwościach dostępnych pokrowców można przeczytać: POKROWCE

FA2D-9198E_20200929075711
3 Przedmioty

Opis

Wysyłka w
7 dni roboczych
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.